- 2025 Yılı Ajandası Fotoğraf Yarışması “Zaman ve Mekan”
- CHP İstanbul İl Başkanı Özgür Çelik’i makamında ziyaret ettik
- Tuzla Kamil Abduş Gölü çevresinin yapılaşmaya açılmasına bilirkişi engeli
- Fikirtepe’de 2. etap dönüşüm planlarıyla ilgili yürütmeyi durdurma kararı
- Kalamış yat limanının özelleştirilmesi: Mahkememe oyçokluğuyla davayı reddetti
- Parkorman’ın imar planları iptal edildi
TİP Kadıköy Belediye Başkan Adayı Doğan Ergün TMMOB Mimarlar Odası İstanbul Büyükkent Şubesi’ni ziyaret etti
Türkiye İşçi Partisi Kadıköy Belediye Başkan Adayı Doğan Ergün, 12 Mart 2024 Salı günü TMMOB Mimarlar Odası İstanbul Büyükkent Şubesi’ne bir ziyaret gerçekleştirdi. TMMOB Mimarlar Odası İstanbul Büyükkent Şubesi adına Yönetim Kurulu II. Başkanı Erol Türkmen ile Yönetim Kurulu Sekreteri Ahmet Erkan’ın katıldığı görüşmede; mevcut siyasetin güncel sorunları ile halkın karar alma süreçlerine katılımının önemi üzerine karşılıklı görüş bildirildi. Kadıköy’de süregelen çevre ve kent mücadelelerine dair paylaşımlarda bulunulan toplantıda; Söğütlüçeşme AVM Projesi, Haydarpaşa Garı, Kalamış Yat Limanı’nın genişletilerek özelleştirilmesi gibi önemli mücadele alanlarına ilişkin değerlendirmeler yapıldı.