Bilgi Barı
- 2025 Yılı Ajandası Fotoğraf Yarışması “Zaman ve Mekan”
- CHP İstanbul İl Başkanı Özgür Çelik’i makamında ziyaret ettik
- Tuzla Kamil Abduş Gölü çevresinin yapılaşmaya açılmasına bilirkişi engeli
- Fikirtepe’de 2. etap dönüşüm planlarıyla ilgili yürütmeyi durdurma kararı
- Kalamış yat limanının özelleştirilmesi: Mahkememe oyçokluğuyla davayı reddetti
- Parkorman’ın imar planları iptal edildi
Millet Partisi İBB Başkan Adayı Hasan Hüsnü Güner’den Ziyaret
Millet Partisi İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hasan Hüsnü Güner, 27 Şubat Salı günü TMMOB Mimarlar Odası İstanbul Büyükkent Şubesi’ni ziyaret etti.
Güner ve beraberindeki heyeti TMMOB Mimarlar Odası İstanbul Büyükkent Şubesi adına Yönetim Kurulu Başkanı Alper Ünlü, Yönetim Kurulu Sekreteri Ahmet Erkan ile Yönetim Kurulu Sayman Üyesi F. Gökhan Tanrıöver ağırladı. Görüşmede Mimarlar Odası’nın kamu yararına çalışmaları ve süregelen hukuk mücadelesine ilişkin bilgilendirmeler yapılırken; başta imar ve planlama alanındaki hatalı uygulamalar olmak üzere belediyecilik alanına dair karşılıklı değerlendirmelerde bulunuldu.