Bilgi Barı
- 2025 Yılı Ajandası Fotoğraf Yarışması “Zaman ve Mekan”
- CHP İstanbul İl Başkanı Özgür Çelik’i makamında ziyaret ettik
- Tuzla Kamil Abduş Gölü çevresinin yapılaşmaya açılmasına bilirkişi engeli
- Fikirtepe’de 2. etap dönüşüm planlarıyla ilgili yürütmeyi durdurma kararı
- Kalamış yat limanının özelleştirilmesi: Mahkememe oyçokluğuyla davayı reddetti
- Parkorman’ın imar planları iptal edildi
Kent Düşleri Atölyeleri “Kesin Kayıt” Duyurusu
Bu yılki teması “KENTSEL BOŞLUK” olarak belirlenen Kent Düşleri Atölyeleri’nin 29 Haziran 2022 itibariyle ön kayıt başvuruları tamamlanmıştır. Atölyeye katılmaya hak kazanan katılımcılara mail ile dönüş sağlanmıştır. Başvuruda bulunan katılımcıların maillerini kontrol etmesi gerekmektedir.
Kesin kayıt için ön başvurusu kabul edilmiş katılımcıların mailin ekinde bulunan formu 5 Temmuz 2022 Salı gününe kadar doldurarak bizlere dönüş yapması gerekmektedir. Aksi halde başvurular geçersiz sayılacaktır.