- 2025 Yılı Ajandası Fotoğraf Yarışması “Zaman ve Mekan”
- CHP İstanbul İl Başkanı Özgür Çelik’i makamında ziyaret ettik
- Tuzla Kamil Abduş Gölü çevresinin yapılaşmaya açılmasına bilirkişi engeli
- Fikirtepe’de 2. etap dönüşüm planlarıyla ilgili yürütmeyi durdurma kararı
- Kalamış yat limanının özelleştirilmesi: Mahkememe oyçokluğuyla davayı reddetti
- Parkorman’ın imar planları iptal edildi
Kent Düşleri Atölyeleri Hazırlık Toplantısı Yapıldı
18 Temmuz-12 Ağustos tarihleri arasında gerçekleşecek Kent Düşleri Atölyeleri: XV için atölye yürütücüleriyle ilk toplantımızı 20 Haziran 2022 tarihinde TMMOB Mimarlar Odası İstanbul Büyükkent Şubesi Karaköy Binası 3. Kat toplantı salonunda gerçekleştirdik.
Toplantı kapsamında atölye konusu olan ‘Kentsel Boşluk’ üzerine atölye yürütücüleriyle fikir paylaşımları yapıldı. Ayrıca, atölye sürecini verimli hale getirebilmek için 1 ay sürecek olan atölye ve seminer programı üzerine çalışmalar gerçekleştirildi.
Toplantı sonunda yürütücüler 4 ayrı gruba ayrılarak Kent Düşleri Atölyeleri’nin bu seneki çalışma gruplarını oluşturdular ve grup içi atölye planlamalarına ve toplantılarına başladılar.
Kent Düşleri Atölyeleri: XV için ayrıntılı bilgiye buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.