- 2025 Yılı Ajandası Fotoğraf Yarışması “Zaman ve Mekan”
- CHP İstanbul İl Başkanı Özgür Çelik’i makamında ziyaret ettik
- Tuzla Kamil Abduş Gölü çevresinin yapılaşmaya açılmasına bilirkişi engeli
- Fikirtepe’de 2. etap dönüşüm planlarıyla ilgili yürütmeyi durdurma kararı
- Kalamış yat limanının özelleştirilmesi: Mahkememe oyçokluğuyla davayı reddetti
- Parkorman’ın imar planları iptal edildi
2019-2020 Öğrenci Çalışmaları Başlıyor!
Sevgili Öğrenci üyemiz,
TMMOB Mimarlar Odası İstanbul Büyükkent Şubesi 2019-2020 öğretim yılı öğrenci çalışmaları 12 Ekim 2019 Cumartesi günü başlıyor.
Öğrenci tanışma toplantısı aracılığıyla hem geçtiğimiz yıl yapılan çalışmalar hakkında bilgi verilecek hem de önümüzdeki yıl boyunca sürdürülecek çalışmalar planlanacak.
Geçtiğimiz yıllardan farklı olarak bu yıl üniversite temsilcisi seçimi gerçekleştirmeyeceğiz. Seçim yöntemi yerine gönüllülük ve katılım esaslı temsilcilik yöntemini uygulayacağız.
Bu nedenle öğrenci çalışmalarına katılmak, Mimarlar Odası ile üniversitesi arasındaki iletişimi kurmak isteyen tüm mimarlık öğrencilerini 12 Ekim 2019 Cumartesi günü saat 16.00’da Karaköy Binamızda gerçekleştireceğimiz tanışma toplantısına bekliyoruz.