- 2025 Yılı Ajandası Fotoğraf Yarışması “Zaman ve Mekan”
- TMMOB Mimarlar Odası İstanbul Büyükkent Şubesi Heyeti Ataşehir Belediye Başkanı Onursal Adıgüzel’i Ziyaret Etti
- “Emeğin Cinsiyetli Yüzü: Meslek Yaşantısında Kadın Mimarlar” Etkinliğine Çağrı
- Maslak 1453’ün imar planları yedinci kez iptal edildi
- XVIII. İstanbul Uluslararası Mimarlık ve Kent Filmleri Festivali
- Teşekkürler! – Danışma Kurulu Toplantısının Ardından…
TMMOB Mimarlar Odası İstanbul Büyükkent Şubesi’nden Maltepe Belediye Başkanı Esin Köymen’e Tebrik Ziyareti
31 Mart 2024 tarihinde yapılan yerel seçimler ile Maltepe Belediye Başkanlığı görevini üstlenen bir önceki dönem yönetim kurulu başkanımız Esin Köymen’i makamında ziyaret ederek başarı dileklerimizi ilettik.
27 Mayıs 2024 Pazartesi günü TMMOB Mimarlar Odası İstanbul Büyükkent Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Alper Ünlü, Yönetim Kurulu II. Başkanı Erol Türkmen, Yönetim Kurulu Sekreteri Ahmet Erkan, TMMOB Mimarlar Odası İstanbul Büyükkent Şubesi Anadolu II. Büyükkent Bölge Temsilciliği Yönetim Kurulu Başkanı Osman Güdü, Yönetim Kurulu Sekreteri Özge Çabuk Arslandoğmuş, Odamızın sekreter yardımcıları Leyla Celep ve Fikret Erarslan ile Ayşe Ak’ın katılımıyla gerçekleşen ziyarette yeni döneme ilişkin değerlendirmelerde bulunuldu. Birlikte üretilebilecek çalışmalara ilişkin karşılıklı görüş bildirilen toplantıda, Maltepe Belediyesi ile TMMOB Mimarlar Odası İstanbul Büyükkent Şubesi’nin ortak etkinlikler yürütmesi ve işbirliği protokolü yapması konusunda fikir birliğine varıldı.