- 2025 Yılı Ajandası Fotoğraf Yarışması “Zaman ve Mekan”
- TMMOB Mimarlar Odası İstanbul Büyükkent Şubesi Heyeti Ataşehir Belediye Başkanı Onursal Adıgüzel’i Ziyaret Etti
- “Emeğin Cinsiyetli Yüzü: Meslek Yaşantısında Kadın Mimarlar” Etkinliğine Çağrı
- Maslak 1453’ün imar planları yedinci kez iptal edildi
- XVIII. İstanbul Uluslararası Mimarlık ve Kent Filmleri Festivali
- Teşekkürler! – Danışma Kurulu Toplantısının Ardından…
Teşekkürler! – Danışma Kurulu Toplantısının Ardından…
Sayın Danışma Kurulu Üyeleri,
7 Haziran 2024 tarihinde gerçekleşen Danışma Kurulu toplantısına katılımınız ve değerli katkılarınız için TMMOB Mimarlar Odası İstanbul Büyükkent Şubesi adına içten teşekkürlerimizi sunarız. Sizlerin fikirleri, önerileri ve görüşleri, odamızın çalışmalarını daha da iyileştirmek ve mesleki meseleleri daha etkin bir şekilde çözmek adına büyük önem taşımaktadır.
Göstermiş olduğunuz ilgi ve katkılarla toplantımızın daha verimli ve başarılı geçmesini sağladınız. Sizinle bir araya gelerek ortak çözümler bulmak ve mesleğimizi daha ileriye taşımak bizim için büyük bir motivasyon kaynağıdır.
Katılımınızın, odamızın gelecekteki faaliyetleri ve karar alma süreçleri üzerinde olumlu bir etkisi olacağına inancımız tamdır. Sizlerin destekleriyle birlikte mesleğimizi ve sektörümüzü daha da ileriye taşıyacağımıza inanıyoruz.
Yeniden katılımınız için teşekkür eder, bir sonraki toplantımızda bir araya gelmeyi diliyoruz.
Saygılarımızla,
TMMOB Mimarlar Odası İstanbul Büyükkent Şubesi