Geçmiş Dönem Şube Yönetim Kurulları

9. Dönem (15.01.1964-19.01.1965)

Başkan: Haluk Baysal
II.Başkan: İ.Hulusi Güngör
Sekreter Üye: A. Turhan Uyaroğlu
Muhasip Üye: Sadi Ulkay
Üye: Samim Oktay
Üye: Erdem Talu
Üye: Nişan Yaubyan (İstifa 09.03.1964)
Üye: Ergün Ersöz (16.03.1964'den İtibaren)