Geçmiş Dönem Şube Yönetim Kurulları

8. Dönem (25.01.1963-06.01.1964)

Başkan: Haluk Baysal
II. Başkan: İ.Hulusi Güngör
Sekreter Üye: A.Turhan Uyaroğlu
Muhasip Üye: Sadi Ulkay
Üye: Levent Aksüt
Üye: Muhteşem Giray (İstifa 21.02.1963)
Üye: Sermet Gürel
Üye: Samim Oktay (21.03.1963'den İtibaren)