Geçmiş Dönem Şube Yönetim Kurulları

40. Dönem (27.01.2008-13.03.2010)

Başkan: Eyüp Muhcu
II. Başkan: Deniz İncedayı (05.02.2009 İtibaren)
II. Başkan: H.H.Günhan Danışman (05.02.2009 Vefat)
Sekreter Üye: C. Sami Yılmaztürk
Sayman Üye: Ömer Mutlu
Üye: Bahattin Alpaslan
Üye: Mustafa Fazlıoğlu
Üye: Tores Diçöz
Üye: Gazanfer Karlıca
Üye: Ahmet Tercan
Üye: Tuncay Gürpınarlı
Üye: Özden Kaya Fidanboy

Yönetim Kurulu Yedek Üyeleri
Elif Özdemir
Sultan Pınar
Özden Kaya Fidanboy (3.2.2009 tarihine kadar)
Yalçın Dede
Tayyibe Gül Köksal
Ayşen Ciravoğlu
Mahmut Durmuş
Serpil Özuğurlu
İlker Ertuğrul
Taner Orhon
Günay Özışık