Geçmiş Dönem Şube Yönetim Kurulları

35. Dönem (28.02.1998-04.03.2000)

Başkan: Afife Batur
II. Başkan: Erdal Aktulga
Sekreter Üye: Eyüp Muhcu
Sayman Üye: Sami Yılmaztürk
Üye: Çiğdem Türkoğlu
Üye: Hakan Dölgen
Üye: Ülkü Altınoluk
Üye: A.İsmet Yılmaz
Üye: Kubilay Önal
Üye: Yılmaz Kuyumcu (08.09.1998 Ayrılma)
Üye: Havva Kanbur (08.09.1998'den Sonra)
Üye: Esin Hacıalioğlu (03.11.1998 Ayrılma)
Üye: H.Bülend Tuna (03.11.1998'den Sonra)