Geçmiş Dönem Şube Yönetim Kurulları

34. Dönem (01.03.1996-28.02.1998)

Başkan: Cengiz Eruzun
II. Başkan: Yıldız Uysal (01.08.1996'ya Kadar)
II. Başkan: Yılmaz Kuyumcu (01.08.1996'dan Sonra)
Sekreter Üye: Yıldız Uysal (01.08.1996'dan Sonra)
Sekreter Üye: Mücella Yapıcı (İstifa 25.04.1996)
Sekreter Üye: Yılmaz Kuyumcu (25.04.1996 - 01.08.1996)
Sayman Üye: Ali Hacıalioğlu
Üye: Mücella Yapıcı
Üye: Sema Kocabaş
Üye: Eyüp Muhcu
Üye: Ali Kara
Üye: Necati İnceoğlu (İstifa 25.06.1996)
Üye: Semra Şenol (26.06.1996'dan Sonra)
Üye: Erdinç Güner (İstifa 06.05.1997)
Üye: Kubilay Önal (06.05.1997'den Sonra)
Üye: Belgin Diril