Geçmiş Dönem Şube Yönetim Kurulları

4. Dönem (02.01.1959-30.01.1960)

İdare Heyeti Reisi: Faruk Süreyya Akçer
II.Reis: Adnan Kuruyazıcı (05.11.1959'dan İtibaren)
Umumi Katip: Sadi Ulkay
Muhasip Üye: Adnan Kuruyazıcı (İstifa 05.11.1959)
Muhasip Üye: Orhan Demiraslan(18.11.1959'dan İtibaren)
Üye: Orhan Demiraslan
Üye: Uğur Gündeş
Üye: Altan Öke
Üye: Orhan Şiper