Geçmiş Dönem Şube Yönetim Kurulları

30. Dönem (02.02.1988-13.02.1990)

Başkan: Yücel Gürsel
II. Başkan: Mete Tırman
Sekreter Üye: Raşit Gökçeli İstifa 10.01.1989)
Sekreter Üye: Süleyman Mazlum(10.01.1989'dan İtibaren)
Sayman Üye: H.Temel Akarsu(İstifa 10.01.1989)
Sayman Üye: Huriye Nacar(10.01.1989'dan İtibaren)
Üye: Niyazi Duranay(İstifa 30.12.1988)
Üye: Süleyman Mazlum
Üye: Halit Zengin(İstifa 16.08.1988)
Üye: Fehmi Erbaş(10.01.1989'dan İtibaren)
Üye: Polat Akbulut(27.09.1988'den İtibaren)