Geçmiş Dönem Şube Yönetim Kurulları

27. Dönem (09.02.1982-03.01.1984)

Başkan: Engin Omacan
II. Başkan: Mete Göktuğ
Sekreter Üye: Tayyar Kumbasar (İstifa 18.05.1982)
Sekreter Üye: Suat Aydın (18.05.1982'den İtibaren)
Sayman Üye: Behiç Ak (İstifa 22.03.1983)
Üye: Mehmet Yıldız(İstifa 23.11.1982)
Üye: Yücel Gürsel
Üye: Yalçın Dede
Üye: Sabri Çelikmen(29.03.1983'den İtibaren)
Üye: Sinan Şenil(23.11.1982'den İtibaren)