Geçmiş Dönem Şube Yönetim Kurulları

26. Dönem (18.02.1981-22.12.1981)

Başkan: Müşfik Erem (İstifa 12.05.1981)
Başkan: Mehmet Yıldız (12.05.1981'den İtibaren)
II. Başkan: Mehmet Yıldız
II. Başkan: Halit Zengin (12.05.1981'den İtibaren)
Sekreter Üye: Tayyar Kumbasar
Sayman Üye: Hasan Çakır (İstifa 28.04.1981)
Sayman Üye: Suat Aydın (28.04.1981'den İtibaren)
Üye: Yücel Gürsel
Üye: Suat Aydın
Üye: Cavit Alioğlu