Geçmiş Dönem Şube Yönetim Kurulları

23. Dönem (31.01.1978-16.01.1979)

Başkan: Hasan Çakır
II. Başkan: Ufuk Doğrusöz (İstifa 08.08.1978)
II. Başkan: Mete Göktuğ (11.08.1978'den İtibaren)
Sekreter Üye: Halis Çimen
Sekreter Üye: Rasim Özkan (11.08.1978'den İtibaren)
Sayman Üye: Hüseyin Büyük
Üye: Mete Göktuğ
Üye: Rasim Özkan
Üye: Engin Omacan
Üye: Polat Akbulut (08.08.1978'den İtibaren)