Geçmiş Dönem Şube Yönetim Kurulları

15. Dönem (10.01.1970-16.01.1971)

Başkan: Naki Erkılıç(İstifa 10.06.1971)
Başkan: Nurdoğan Özkaya(04.10.1970)
II. Başkan:Nurdoğan Özkaya(12.03.1970)
II. Başkan: Cevdet Hacaloğlu(04.10.1970)
Sekreter Üye: Güngör Kabakçıoğlu
Muhasip Üye: Kutlu Güzelsu
Üye: Nurdoğan Özkaya(12.03.1970)
Üye: Şazi Sirel(İstifa 23.09.1970)
Üye: Yaprak Ataman(25.07.1970)
Üye: Gündüz Gökçe
Üye: Orhan Şahinler(İstifa 07.10.1970)