Bilgi Barı
- Gezi Direnişi 11 yaşında, adalet yıllardır kayıp!
- TMMOB 48. Olağan Genel Kurulu
- “Türkiye Yüzyılı Maarif Modeli” laiklik düşmanı, bilimi ve fenni dışlayan gerici bir eğitim-öğretim modelidir!
- Yargı kararlarına uymayan Bakanlığa Danıştay’dan vize
- 1 Mayıs’ta Taksim’e!
- Hukuksuzluğun 2. yılında inatla haykırıyoruz: Gezi Davası tutukluları serbest bırakılsın!
Soma’yı Unutmadık,Unutmayacağız!
Soma Katliamının 3. Yılında DİSK İstanbul Bölge Temsilciliği, KESK İstanbul Şubeler Platformu, TMMOB İstanbul İl Koordinasyon Kurulu, TTB İstanbul Tabip Odası olarak 13 Mayıs 2017 Cumartesi 14.00’da Tünel Meydanı’nda bir araya gelerek “Soma’yı Unutmadık,Unutmayacağız!” diyecek.
Basın açıklamasının ardından TMMOB Maden Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi’nin, TMMOB Mimarlar Odası İstanbul Büyükkent Şubesi Karaköy Binası’nda devam eden Soma katliamının 3. yılı anma etkinlikleri kapsamında düzenlemiş olduğu “Fotoğrafçıların Gözünden Soma Fotoğraf Sergisi” ve “Maden İşçileri Resim Sergisi” ziyaret edilecek.