Giriş

Beni hatırla

Kayıt

Adım 1: Site Kuralları -> Adım 2: Kayıt

Aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurun ve Üye ol butonuna tıklayınız. Üyeliğinizi Mesai saatleri içerisinde Gerekli şartları sağladıysanız aktif edeceğiz. Hesabınız 1 gün içerisinde aktif hale geçmemiş ise lütfen ik@mimarist.org adresinden bilgi alınız.

Firma olarak üye olduysanız üyeliğinizin onaylanması için, ÜYELİK ve GENEL ŞARTLAR menüsü altında ki belirtilen evraklardan herhangi birini göndermeyi unutmayınız.

ÖNEMLİ LÜTFEN OKUYUN
Firmalar üye olduktan sonra,üyeliklerinin onaylanması için , Faaliyet belgesi, Ticaret Sicil Gazetesi, vergi levhası v.b. gibi evraklardan birini ik@mimarist.org adresine iletmeleri gerekmektedir.(Mimarlar Odası Üyelerinin eğer Büro Tescil belgeleri var ise mail ile bildirmeleri yeterli olacaktır.)

Bu bölüm TMMOB Mimarlar Odası İstanbul Büyükkent Şubesi’nin genel ve kanuni sorumluluklarını içerir. TMMOB Mimarlar Odası İstanbul Büyükkent Şubesi İnsan Kaynakları Sitemizi kullanmadan önce aşağıda yazılı olanları dikkatli bir şekilde okuyunuz

TMMOB Mimarlar Odası İstanbul Büyükkent Şubesi, bu sayfada belirtilen genel koşulları dilediği zaman değiştirme hakkını kendinde saklı tutar.

Üyelik İşlemlerinde Öğrenci Üyelerimizin Öğrenci Üye Olurken Odadan aldıkları Öğrenci Üye sicil numaralarını girmeli ve ad soyad girme işleminden sonra parantez içinde soyadının yanına (Öğrenci) yazmaları gerekmektedir.

Firmalar üye olduktan sonra,üyeliklerinin onaylanması için , Faaliyet belgesi, Ticaret Sicil Gazetesi, vergi levhası v.b. gibi evraklardan birini ik@mimarist.org adresine iletmeleri gerekmektedir.

Firma ilanları sitede en fazla 1 ay barındırılabilir. 1 ay sonra ilanlar otomatik olarak silinecektir.

Kopyalama

TMMOB Mimarlar Odası İstanbul Büyükkent Şubesi ticari amaçlarla olmamak koşulu ve sadece kendiniz tarafından kullanılmak şartı ile bir kereye mahsus olmak üzere, sitede belirtilen bilgilerin kopyalanmasına izin verir.

TMMOB Mimarlar Odası İstanbul Büyükkent Şubesi İnsan Kaynakları Sitesi’nin içeriğinde yer alan bütün yazıların, grafiklerin ve resimlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz. Bu sitede yer alan herhangi bir unsuru diğer bir internet sitesinde yayınlamak veya TMMOB Mimarlar Odası İstanbul Büyükkent Şubesi’nin haberi olmadan link vermek kesinlikle yasaktır.

Ayrıca bu sayfaların tasarımında ve veritabanı oluşturulmasında kullanılan yazılımın kopyalanması veya kullanılması kesinlikle yasaktır.

Sitede bulunan yazılım ve tasarımların her hakkı TMMOB Mimarlar Odası İstanbul Büyükkent Şubesi’ne aittir.

Kullanım

Bu site Mimar Meslektaşlarımıza açıktır. Yalnızca aşağıdaki hallerde, TMMOB Mimarlar Odası İstanbul Büyükkent Şubesi sitenin kullanımını engelleyebilir:

  1. Yanlış, düzensiz, eksik ve yanıltıcı bilgi ve uygun olmayan fotoğraf içeren özgeçmişin siteye kaydedilmesi halinde,
  2. Özgeçmiş dışı bilgilerin; özel veya genel duyuruların, reklam amaçlı firma bilgilerinin ve üyelik satış formasyonlarının ilave edilmesi halinde,
  3. Diğer bir şahıs tarafından ilan edilen bilgilerin silinmesi veya değiştirilmesi halinde,

Internet Sitesi Güvenlik Kuralları

Belirtilen güvenlik kurallarına uyulmaması halinde ya da kasıtlı veya kasıtsız olarak aşağıda belirtilenlerden herhangi birini yapan kişi veya kişiler hakkında TMMOB Mimarlar Odası İstanbul Büyükkent Şubesi’nin her türlü kanuni hakkı saklıdır.

  1. Kullanıcıların diğer özgeçmiş bilgilerine girme çabaları ve TMMOB Mimarlar Odası İstanbul Büyükkent Şubesi İnsan Kaynakları Sitesi’nin genel güvenliğini tehdit edecek çalışmalar,
  2. TMMOB Mimarlar Odası İstanbul Büyükkent Şubesi İnsan Kaynakları Sitesi’nde kullanılan yazılımların çalışmasını engelleyebilecek faaliyetler,
  3. Virüs vasıtası ile TMMOB Mimarlar Odası İstanbul Büyükkent Şubesi İnsan Kaynakları Sitesi’nin çalışmasına engel olma,
  4. TMMOB Mimarlar Odası İstanbul Büyükkent Şubesi İnsan Kaynakları Sitesi’nin genel kurallarına uygun olmayan her türlü elektronik postanın yollanması ve TMMOB Mimarlar Odası İstanbul Büyükkent Şubesi İnsan Kaynakları Sitesi’nin kilitlenmesini sağlama amacıyla aynı anda oldukça fazla ticari veya kişisel elektronik postanın yollanması

TMMOB Mimarlar Odası İstanbul Büyükkent Şubesi’nin Sorumlulukları;

TMMOB Mimarlar Odası İstanbul Büyükkent Şubesi İnsan Kaynakları Sitesi üzerinde yer alan firma ve iş arayan bilgilerinin içeriğinden sorumlu tutulamaz.

TMMOB Mimarlar Odası İstanbul Büyükkent Şubesi İnsan Kaynakları Sitesi’nde yer alan bilgilerle ilgili risk kullanıcılara aittir. TMMOB Mimarlar Odası İstanbul Büyükkent Şubesi İnsan Kaynakları Sitesi üzerinde önceden herhangi bir haber vermeye gerek duyulmadan, istediği değişiklikleri yapma hakkı TMMOB Mimarlar Odası İstanbul Büyükkent Şubesi’ne aittir.

Özgeçmişini TMMOB Mimarlar Odası İstanbul Büyükkent Şubesi İnsan Kaynakları Sitesi içinde bulunduran kullanıcı; özgeçmişinde bulunan her türlü bilginin tek sorumlusudur.

Firma İlanını TMMOB Mimarlar Odası İstanbul Büyükkent Şubesi İnsan Kaynakları Sitesi içinde bulunduran Firmalar; ilanlarında bulunan her türlü bilginin tek sorumlusudur.

TMMOB Mimarlar Odası İstanbul Büyükkent Şubesi bir işveren değildir; TMMOB Mimarlar Odası İstanbul Büyükkent Şubesi İnsan Kaynakları Sitesi’nde yer alan özgeçmişler TMMOB Mimarlar Odası İstanbul Büyükkent Şubesi’nin sorumluluğu altında yer almamaktadır. İşveren firma ile kendi vasıtasıyla ilişkiye geçen özgeçmiş sahibi, bütün sorumluluğu üzerine almış olur.

TMMOB Mimarlar Odası İstanbul Büyükkent Şubesi İnsan Kaynakları Sitesi’nin yazılımının her türlü hatadan arınmış olduğunu ve sitede herhangi bir virüs yer alıp almadığı konusunda herhangi bir sorumluluk yüklenmemektedir. Eğer bu sitede yer alan bir herhangi yazılım sebebi ile kullandığınız yazılım ve donanım unsurlarına herhangi bir zarar gelirse bu konuda bir sorumluluk yüklenmez.

TMMOB Mimarlar Odası İstanbul Büyükkent Şubesi İnsan Kaynakları Sitesi’nde bulunan internet bağlantıları (linkler) ile ilgili her türlü risk kullanıcıya aittir.

Kuralları okudum ve kabul ediyorum.
İş Arayan Eleman Arayan